Panasonic DMW-BLG10 Micro-USB laturi (151655)
Etusivu > Kameran akkulaturit
Tuotemerkki
Valmistaja
Patona
Tuotekoodi
MPN104751
Saatavilla
Varastossa
Toimitusaika alk.
1-4 pv
Toimituskulut alk.
sis. ALV 25,50 %
kpl
Patonan laturi Panasonic DMW-BLG10 akulle
Pakkaus sisältää:
Laturin ja Micro-USB kaapelin.
Kaapelin pituus n.43cm
Yhteensopivien seuraavien akkujen kanssa:
Panasonic DMCGF6, DMC-GF6, DMWBLG10, DMW-BLG10
Lisätiedot:
Laturissa on LED-latauksen tilan ilmaisin.
Ylilataus-ja kuumenemis suoja
Laturin avulla voidaan ladata sekä alkuperäisiä ja tarvike akkuja.
Laturi on laadukas PATONA-tuotemerkiltä - ei alkuperäinen
Input: DC 5V / 1,0A
Output: DC 8.4V / 500mA