Panasonic DMW-BCF10E,DMW-BCG10,DMW-BJC13E Micro-USB laturi (151549)
Etusivu > Kameran akkulaturit
Tuotemerkki
Valmistaja
Patona
Tuotekoodi
MPN104752
Saatavilla
Varastossa
Toimitusaika alk.
1-4 pv
Toimituskulut alk.
sis. ALV 25,50 %
kpl
Patonan laturi Panasonic DMW-BCF10E,BCG10,BJC13E  akuille
Pakkaus sisältää:
Laturin ja Micro-USB kaapelin.
Kaapelin pituus n.43cm
Yhteensopivien seuraavien akkujen kanssa:
Panasonic DMW-BCF10E,BCG10,BJC13E
Lisätiedot:
Laturissa on LED-latauksen tilan ilmaisin.
Ylilataus-ja kuumenemis suoja
Laturin avulla voidaan ladata sekä alkuperäisiä ja tarvike akkuja.
Laturi on laadukas PATONA-tuotemerkiltä - ei alkuperäinen
Input: DC 5V / 1,0A
Output: DC 8.4V / 500mA