Panasonic DMW-BCF10E,DMW-BCG10,DMW-BJC13E Slim Micro-USB charger (151549)
Startsidan > Kamera Batteriladdare
Serie
Manufacturer
Patona
Product code
MPN104752
I lager
I lager
Delivery time from
1-4 dagar
Delivery costs from
incl. VAT 25,50 %
st
Patonan laturi Panasonic DMW-BCF10E,BCG10,BJC13E  akuille
Pakkaus sisältää:
Laturin ja Micro-USB kaapelin.
Kaapelin pituus n.43cm
Yhteensopivien seuraavien akkujen kanssa:
Panasonic DMW-BCF10E,BCG10,BJC13E
Lisätiedot:
Laturissa on LED-latauksen tilan ilmaisin.
Ylilataus-ja kuumenemis suoja
Laturin avulla voidaan ladata sekä alkuperäisiä ja tarvike akkuja.
Laturi on laadukas PATONA-tuotemerkiltä - ei alkuperäinen
Input: DC 5V / 1,0A
Output: DC 8.4V / 500mA